VIRUS PROTECT

DESIGN 008- tkanina obiciowa

DESIGN 008- tkanina obiciowa
DESIGN 008- tkanina obiciowa

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena: 65,00 zł

STRONG - tkanina obiciowa

STRONG - tkanina obiciowa
STRONG - tkanina obiciowa

STRONG – pierwszy w ofercie Fargotex materiał obiciowy z innowacyjną powłoką VIRUS PROTECT skutecznie neutralizującej wirusy, bakterie grzyby, roztocza i inne mikroby. Delikatny print przypominający tkaniny cashmirowe idealnie sprawdzi się w modnym stylu skandynawskim na meblach o prostych, ale i skomplikowanych formach.  Łatwe czyszczenie oraz utrudnione wchłanianie rozlanych substancji zagwarantuje nam komfort użytkowania, czysty i atrakcyjny mebel przez lata. Tkanina niezwykle przyjemna w dotyku, wzbogacona miękkim podkładem. Tkanina posiada Certyfikat Oeko Tex.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni robocze

Cena: 78,00 zł

TIERRA - tkanina obiciowa

TIERRA - tkanina obiciowa
TIERRA - tkanina obiciowa

TIERRA – welwetowa tkanina tapicerska przyjemna w dotyku, dzięki swej elastyczności łatwo dopasuje się do skomplikowanych form na meblach. Tkanina meblowa  wyprodukowana w technologii Magic Home utrudniającej wchłanianie rozlanych płynów. Materiał obiciowy wykonany w technologii Virus Protect to innowacyjna powłoka zapewniająca trwałą ochronę przed wirusami, bakteriami i grzybami wywołującymi infekcje, całkowicie bezpieczna dla życia i zdrowia człowieka. Tkanina jest przyjazna zwierzętom. Tkanina idealnie sprawdza się na meblach tapicerowanych, sofach, fotelach, tapczanach, pufach, poduszki, zagłówki, jako tkanina dekoracyjna na narzuty, zasłony, kotary itp.

Tkanina tapicerska TIERRA dostępna w 22 kolorach

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni robocze

Cena: 83,00 zł

VIRUS PROTECT – rewolucyjna powłoka ochronna tkanin obiciowych

VIRUS PROTECT to innowacyjna powłoka zapewniająca trwałą ochronę przed wirusami, bakteriami i grzybami wywołującymi infekcje. Jej aktywne cząsteczki przenikają do DNA drobnoustrojów, czego efektem jest skuteczne ich zniszczenie. VIRUS PROTECT długotrwale zabezpiecza powierzchnię tkaniny, aktywnie ją dezynfekując.

VIRUS PROTECT skutecznie neutralizuje wszystkie wirusy, bakterie, grzyby, roztocza i inne mikroby.

Infekcje wirusowe lub bakteryjne najczęściej powodowane są kontaktem z zarażoną osobą lub zainfekowaną powierzchnią. W naszych domach nieustannie mamy kontakt z tkaninami na meblach. VIRUS PROTECT ma za zadanie usunąć z ich powierzchni wszystkie niebezpieczne mikroorganizmy. Składa się z milionów aktywnych cząsteczek, które przenikają zewnętrzną błonę drobnoustrojów, prowadząc do skutecznego ich zniszczenia. Redukuje to 99,9% bakterii, wirusów i grzybów na naszym meblu, co zapewnia ochronę i spokój Tobie i Twoim bliskim.

VIRUS PROTECT jest bezpieczny dla Ciebie i Twoich bliskich

Tkaniny z powłoką VIRUS PROTECT są bezpieczne dla ludzi oraz środowiska. Potwierdza to certyfikat Oeko-Tex Standard 100, dzięki któremu mamy pewność, że tkaniny z tą powłoką wolne są od substancji szkodliwych i całkowicie bezpieczne dla zdrowia człowieka. Na co dzień tego rodzaju powłoki stosowane są w dezynfekcji dentystycznej oraz na zabawkach dla małych dzieci i klawiaturach komputerów. Powłoka nie zawiera srebra oraz metali ciężkich.

Bezpieczeństwo VIRUS PROTECT potwierdzają również:

  • Światowa Organizacja Zdrowia (World Health Organization; WHO)
  • Europejska Agencja Chemikaliów (European Chemical Agency; BPR/ECHA)
  • Agencja Ochrony środowiska Stanów Zjednoczonych (USA Environmental Protection Agency; EPA)

VIRUS PROTECT nie stanowi higienicznej ochrony naszej tkaniny. Należy pamiętać o regularnym odkurzaniu i konserwacji tkanin obiciowych, co zapobiegnie powstawaniu zabrudzeń oraz znacznie przedłuży ich żywotność. Tkaniny obiciowe z powłoką VIRUS PROTECT należy pielęgnować według instrukcji (które są do pobrania na stronie www.fargotex.pl), uwzględniając rodzaj tkaniny. Stosując się do instrukcji pielęgnacji, mamy pewność, że powłoka zachowa swoje właściwości do 30 cykli prania na mokro (w pralce) oraz 5 cykli prania na sucho (chemicznego

 

JAK DZIAŁA POWŁOKA VIRUS PROTECT? - film

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl