VIRUS PROTECT

DESIGN 008- tkanina obiciowa DESIGN 008- tkanina obiciowa
Producent: IMPORT
Cena: 65,00 zł (netto: 52,85 zł )
STRONG - tkanina obiciowa STRONG - tkanina obiciowa
Producent: FARGOTEX
Cena: 78,00 zł (netto: 63,41 zł )
TIERRA - tkanina obiciowa TIERRA - tkanina obiciowa
Producent: FARGOTEX
Cena: 83,00 zł (netto: 67,48 zł )

VIRUS PROTECT – rewolucyjna powłoka ochronna tkanin obiciowych

VIRUS PROTECT to innowacyjna powłoka zapewniająca trwałą ochronę przed wirusami, bakteriami i grzybami wywołującymi infekcje. Jej aktywne cząsteczki przenikają do DNA drobnoustrojów, czego efektem jest skuteczne ich zniszczenie. VIRUS PROTECT długotrwale zabezpiecza powierzchnię tkaniny, aktywnie ją dezynfekując.

VIRUS PROTECT skutecznie neutralizuje wszystkie wirusy, bakterie, grzyby, roztocza i inne mikroby.

Infekcje wirusowe lub bakteryjne najczęściej powodowane są kontaktem z zarażoną osobą lub zainfekowaną powierzchnią. W naszych domach nieustannie mamy kontakt z tkaninami na meblach. VIRUS PROTECT ma za zadanie usunąć z ich powierzchni wszystkie niebezpieczne mikroorganizmy. Składa się z milionów aktywnych cząsteczek, które przenikają zewnętrzną błonę drobnoustrojów, prowadząc do skutecznego ich zniszczenia. Redukuje to 99,9% bakterii, wirusów i grzybów na naszym meblu, co zapewnia ochronę i spokój Tobie i Twoim bliskim.

VIRUS PROTECT jest bezpieczny dla Ciebie i Twoich bliskich

Tkaniny z powłoką VIRUS PROTECT są bezpieczne dla ludzi oraz środowiska. Potwierdza to certyfikat Oeko-Tex Standard 100, dzięki któremu mamy pewność, że tkaniny z tą powłoką wolne są od substancji szkodliwych i całkowicie bezpieczne dla zdrowia człowieka. Na co dzień tego rodzaju powłoki stosowane są w dezynfekcji dentystycznej oraz na zabawkach dla małych dzieci i klawiaturach komputerów. Powłoka nie zawiera srebra oraz metali ciężkich.

Bezpieczeństwo VIRUS PROTECT potwierdzają również:

  • Światowa Organizacja Zdrowia (World Health Organization; WHO)
  • Europejska Agencja Chemikaliów (European Chemical Agency; BPR/ECHA)
  • Agencja Ochrony środowiska Stanów Zjednoczonych (USA Environmental Protection Agency; EPA)

VIRUS PROTECT nie stanowi higienicznej ochrony naszej tkaniny. Należy pamiętać o regularnym odkurzaniu i konserwacji tkanin obiciowych, co zapobiegnie powstawaniu zabrudzeń oraz znacznie przedłuży ich żywotność. Tkaniny obiciowe z powłoką VIRUS PROTECT należy pielęgnować według instrukcji (które są do pobrania na stronie www.fargotex.pl), uwzględniając rodzaj tkaniny. Stosując się do instrukcji pielęgnacji, mamy pewność, że powłoka zachowa swoje właściwości do 30 cykli prania na mokro (w pralce) oraz 5 cykli prania na sucho (chemicznego

 

JAK DZIAŁA POWŁOKA VIRUS PROTECT? - film

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl