Recykling

Eko-innowacje w tapicerstwie: tkaniny recyklingowe dla zrównoważonego wnętrza

Kolekcja tkanin stworzona z myślą o środowisku i jego ochronie wprowadza nową jakość w świat tapicerstwa i wystroju wnętrz. Nasza inicjatywa w zakresie tkanin pochodzących z recyklingu podkreśla naszą troskę o naszą planetę. Dzięki zrównoważonej produkcji, ograniczamy zużycie wody i energii elektrycznej oraz zmniejszamy emisję dwutlenku węgla.

Nasze tkaniny, certyfikowane przez Oeko-Tex Standard 100, są bezpieczne dla ludzi oraz środowiska. Jest to gwarancja, że produkty są wolne od substancji szkodliwych oraz alergenów. Co więcej, wprowadzamy tkaninę RECYCLED POLYESTER, wykonaną w 100% z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu.

Innowacyjna technologia przędzy recyklingowej pozwala na tworzenie tkanin z  przetworzonych butelek PET na każdy metr bieżący. Ten proces produkcyjny jest znacznie mniej szkodliwy dla środowiska, a jednocześnie dostarcza wysokiej jakości materiałów do wykorzystania w przemyśle tapicerskim i dekoracji wnętrz.

Zapraszamy do odkrycia naszej ekologicznej kolekcji, która łączy w sobie styl, funkcjonalność i troskę o planetę. Wybierając nasze ekologiczne tkaniny, nie tylko odświeżysz wystrój swojego domu, ale również przyczynisz się do ochrony środowiska.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl