Guziki tapicerskie

GUZIKI TAPICERSKIE

Guziki tapicerskie

To elementy ozdobne służące do zdobienia i pikowania, używane przede wszystkim w wezgłowiach, obrzeżach siedzisk, panelach meblach tapicerowanych, zagłówkach, elementach dekoracyjnych. Pozwalają na nadanie ciekawego, nowatorskiego wyglądu. Tworzywo na guziki to przede wszystkim szkło, metal i tworzywo sztuczne o wysokiej odporności na uszkodzenia. Ozdobne guziki tapicerskie w naszej ofercie cechuje bardzo szeroka, dostępne są w wielu wymiarach, kolorach, wzorach. Choć guziki tapicerskie to zaledwie detal na meblu, ma on duże znaczenie dla ostatecznego wyglądu obijanych tkaniną mebli.

Szklane guziki

- najbardziej popularne to guziki Swarovskiego, które wyglądają jak niewielkie kryształy, dzięki czemu znakomicie pasują do modnego stylu urządzania wnętrz określanego mianem glamour, charakteryzującym się blaskiem, który dają kryształowe guziki tapicerskie. Kryształ w może mieć różne barwy, wzory i rozmiary, mocowanie. Guziki Swarovski sprawiają że każdy element staje się ekskluzywnym elementem przyciągającym wzrok.

Guziki tapicerskie do oblekania

- dostępne jest też oblekanie guzików na zamówienie, pokryte wybranym materiałem, okrągłe lub kwadratowe.

Guziki do pikowania

- pozwalają nadanie tapicerce ciekawej formy, a stosowane są przede wszystkim w wezgłowiach, obiciach drzwi czy poduchach. Wszystkie guziki są wystarczająco mocne, aby głęboko mocować tapicerkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl